Twoje dziecko może bawić się samo

Cena: 24,99 zł
Kup dostęp do nagrania

Webinar "Twoje dziecko może bawić się samo" odbył się 27 kwietnia 2023 roku. Nagranie obejmuje 60 minut części merytorycznej oraz 30 minut odpowiedzi na pytania uczestników.

Dzięki wiedzy przekazanej na webinarze:

  • Zrozumiesz, jak samodzielna zabawa wpływa na rozwój Twojego dziecka i poznasz korzyści dla rodziców, które są znacznie szersze niż tylko czas dla siebie.
  • Nauczysz się, jak rozwijać kompetencję samodzielnej zabawy od pierwszego dnia życia oraz jak zachęcać starsze dzieci do tego, aby bawiły się same.
  • Dowiesz się, jak stworzyć idealne warunki do zabawy, przygotowując przestrzeń oraz dobierając odpowiednie zabawki dla Twojego dziecka.
  • Nauczysz się, jak być widzem, dając dziecku możliwość bycia reżyserem, scenarzystą i aktorem we własnej zabawie.

Webinar jest oparty na podejściu do dzieci RIE, które daje dużo konkretnych wskazówek, jak wspierać kompetencję dzieci do samodzielnej zabawy od pierwszego dnia życia, a także jak pomóc starszym dzieciom, które nie chcą bawić się same.

Podejście do dzieci RIE bazuje na okazywaniu dziecku szacunku od samego początku, więc dzieci nie są do niczego zmuszane ani ignorowane. W webinarze omawiam, jak na co dzień wspierać samodzielną zabawę dziecka oraz w jaki sposób reagować z zaufaniem i szacunkiem w sytuacjach, kiedy dziecko chce bawić się z nami, a my musimy odmówić.

Cena: 24,99 zł
Kup dostęp do nagrania
Logo Co robić kiedy dziecko...
COPYRIGHT © 2023. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
0
A Ty co o tym myślisz? Dodaj komentarz ;)x
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram