Praca zdalna z dzieckiem? To możliwe!

Newsletter z dnia 31.07.2023

U mnie emocje podkręcone maksymalnie z powodu DZISIEJSZEJ premiery mojego E-BOOKA "Twoje dziecko MOŻE bawić się SAMO". Już o 20:30 widzimy się z zapisanymi osobami na webinarze, jak łączyć pracę z opieką nad dzieckiem. Wszystkie szczegóły poniżej 

Webinar: DZIŚ, 31 lipca o 20:30
"Twoje dziecko może bawić się samo, kiedy Ty pracujesz"

Dam Ci 11 wskazówek, jak połączyć obowiązki z opieką nad dzieckiem. Tak, aby zachować więcej sił, być w stanie coś efektywnie zrobić i przy okazji nie naruszyć relacji z dzieckiem (niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie nakrzyczał na dziecko "Idź się bawić! Jestem zajęty!"). Nie obiecam, że po webinarze to się nigdy nie powtórzy - jesteśmy przecież ludźmi, a nie maszynami. Ale obiecuję, że dam Ci takie wskazówki, które znacząco mogą zmniejszyć liczbę takich sytuacji.
Tu możesz zobaczyć moje krótkie video-zaproszenie 


>>> Zapisuję się na bezpłatny webinar

E-book "Twoje dziecko może bawić się samo"

👉 PREMIERA i początek sprzedaży: 31 lipca o 20:30

Mój e-book to zbiór wskazówek, jak wspierać samodzielną zabawę dziecka. W prosty sposób przekazuje, jak ważna jest samodzielna, swobodna aktywność dziecka w rozwoju różnych jego kompetencji, a także zawiera konkretne wskazówki:

👉 jak wprowadzać samodzielną zabawę dziecka od samego początku i jak ją wspierać na co dzień
👉 jak nauczyć kilkulatki samodzielnej aktywności
👉 jak reagować, kiedy dziecko nie chce się bawić samo i ciągle prosi opiekunów o ich aktywny udział

Wkrótce wyślę Ci jeszcze jednego maila ze stroną, na której możesz zakupić e-book. Jeśli nie chcesz czekać i wolisz otrzymać najniższą cenę — zapisz się koniecznie na dzisiejszy webinar.

Przez najbliższe 2 tygodnie możesz spodziewać się kilku maili sprzedażowych. Chcę dotrzeć z informacją o tej publikacji do wszystkich, którzy zmagają się z tym, że ich dzieci mało bawią się same lub po prostu chcieliby jeszcze lepiej wesprzeć rozwój swoich pociech. BO SAMODZIELNA ZABAWA TO GENIALNA SPRAWA 😉

Dziękuję też Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowo, motywację 🤗 Jeśli znacie kogoś, komu jest ciężko z pracą / różnymi obowiązkami i łączeniem tego z opieką nad dzieckiem, to koniecznie prześlijcie mu to zaproszenie dalej.

A dziś jako inspirację podsyłam wam NAJNOWSZY PODCAST :

CZY W RIE DZIECI NIE MAJĄ ZABAWEK???
Posłuchajcie sami, co w podejściu RIE się poleca, a co bardzo odradza. Zabawki i przedmioty, które dajemy dziecku, dobrze jest wybierać z głową — tak, aby wspierać umiejętność samodzielnej zabawy dziecka. 

>>>> POSŁUCHAJ PODCASTU (17 minut)

Zainspiruj się...

Logo Co robić kiedy dziecko...
COPYRIGHT © 2024. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
0
A Ty co o tym myślisz? Dodaj komentarz ;)x
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram